16. MIHAS ULUSLARARASI HELAL ENDÜSTRİSİ FUARI  - MALEZYA


Ülke:
Kuala Lumpur - Malezya

Yer: 
Malaysia International Trade and Exhibition Centre (MITEC)

Tarih: 03  - 06 Nisan 20191. Dünyanın En Büyük Helal Etkinliği
MIHAS, helal endüstrisi konusunda önde gelen etkinliktir. Dünya Helal Haftası Programı’nın bir parçası ve Dünya Helal Konferansı & Uluslararası Belgelendirme Kuruluşları Kongresi ile beraber, Helal Endüstrisindeki profesyoneller için mutlaka
katılmak gereken bir etkinliktir.

2. Dünyanın 1 numaralı Helal Ekonomisin Bulunduğu Yer
Malezya’nın 2016 Küresel İslami Ekonomi İndeksi’ne göre bu alanda 1. sıradaki ülke olması, MIHAS için mükemmel bir zemin hazırlamaktadır.

3. Güçbiriliğ Ağı
Dünya Helal Konferansı & Uluslararası Belgelendirme Kuruluşları Kongresi ile birlikte, size daha fazla fırsatlar sunuyor ve ilişkiler kurmak için mükemmel bir ortam sağlıyor.

4. Olağanüstü Ticaret Platformu
MIHAS fuarına 2018 yılında 32 farklı ülkeden 778 şirket katılımcı oldu. MIHAS, 2018 yılında 72 ülkeden 21.000 ‘den fazla ticari ziyaretçiyi ağırladı ve katılımcılarına 1.78 milyar MYR (Malezya Ringgit) tutarında kaynak oluşturdu. (Kaynak: MATRADE)

5. MIHAS'ın Ticari Delegasyon Programından Faydalanma
MIHAS, 2017 yılında, yerel delegelerin yanı sıra  Singapur, Çin, Güney Afrika, Endonezya, Tayland, Japonya, Rusya, İtalya ve Yeni Zelanda’dan ticari delegasyonları ağırladı.

6. Helal Ürünler için Artan Talep ile Temas Edin
MIHAS size Helal Gıda, İslami Finans, Helal İlaç, Helal Turizm, Helal Lojistik Hizmetleri, Helal Kozmetik alanlarında küresel helal pazarında fırsatlar sunuyor.

2018 HACC
Suudi
Arabistan
Vize
formula, f1 malezya
umre turları, umre rogramları, umre fiyatları