• Tur Detayları
  • Tur Ücreti
  • Açıklamalar

1.gün / Çarşamba: İSTANBUL - DOHA
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 10:30’de Navigatour yetkilileri ile buluşma. Saat 12:55’de Qatar Havayollarının QR 481 sefer sayılı uçağı ile Doha'ya hareket.

2.gün / Perşembe: DOHA - CEBU
Doha'ya varış. Yerel saat ile 01:00’da Doha'dan Cebu'ya hareket. Saat 15:30'da Cebu'ya varış. Mactan Adası'nda bulunan hotelimize gidiş ve yerleşme.Takiben serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.gün / Cuma: CEBU
Kahvaltı sonrası Cebu Şehir turuMactan Adası’ndan Cebu Şehir merkezine hareket. İlk olarak 7 Nisan 1521 yılında Magellan’ın Cebu’ya varıştaki yere dikilen Magellan Haçı görülecek, daha sonra hemen yanındaki 1565 yılında inşa edilen Basilica Minore Del Santo Nino gezilecektir.

Takiben 1565 yılında inşa edilen ve İspanyol Garnizonu olarak uzun yıllar kullanılan Fort San Pedro gezilecektir. Daha sonra Colon Caddesi ve San Carlos Üniversitesi boyunca araç ile şehrin kuzeyine gidilecek ve zengin Çinli nüfusun yaşadığı Beverly Hills bölgesi geçilerek, Taoist Tapınak gezilecektir. Aynı zamanda, bu tapınak yüksek bir tepeye inşa edildiğinden, Cebu şehrini en iyi panoramik olarak görülebilecek noktalardan biridir.

cebu, manila, boracay

Daha sonra Mactan Adası’na geri dönülecek ve Lapu Lapu anıtı gezilecektir. Magellan, Cebu’ya varışını takip eden  3 hafta içerisinde civardaki tüm kabileleri idaresi altına almış, sadece Lapu Lapu isimli kabile şefi kendisine karşı gelmişti. Magellan kendisine itaat etmeyen tek kabile şefine de iyi bir ders vermek için de harekete geçmişti. Şu anda Lapu Lapu anıtının bulunduğu yerde, dünyayı keşfederken, Cebu’ya gelinden 3 hafta sonra, Lapu Lapu isimli şefle mücade ederken, Magellan hayatını kaybetmiştir. Şef Lapu Lapu için dikilen heykel gezisi sonrası
otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

cebu, boracay, manila

4.gün / Cumartesi: CEBU
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.gün / Pazar: CEBU - BORACAY
Kahvaltı sonrası, havaalanına transfer ve Boracay’a uçuş. Uçağımız Boracay Adası’nın hemen yanındaki Caticlan havaalanına inecektir. 5 dakikalık bir transfer ile feribota ulaşacak ve 20 dakikalık bir feribot gezisi ile Boracay Adası’na ulaşılacaktır. Resorta transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

cebu, boracay, manila

6.gün / Pazartesi: BORACAY
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.gün / Salı: BORACAY
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8.gün / Çarşamba: BORACAY - MANİLA
Kahvaltı sonrası, Manila'ya uçuş, varışı takinen ve şehir turu. Intramuros’a hareket. Öncelikle ülkenin İspanyol sömürgesi olduğu yüzyıllar boyunca, İspanyol askeri  gücünün merkezi olan Santiago Kalesi, daha sonra Filipinlerdeki en eski kilise olan ve 1587-1606 yılları arasında inşa edilen San Augustin Kilisesi ve Imelda Marcos’un talimatı ile restore edilen ve tipik bir İspanyol koloni evini tanıtan Casa Manila gezilecek, takiben Intramuros bölgesinde serbest zaman verilecektir.

cebu, boracay, manila

Daha sonra Rizal Park görülerek, şehrin kalbi Makati Bölgesi’ne geri dönülecek. Ayala Bulvarı gezisini takiben, otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

9.gün / Perşembe: MANİLA - KUALA LUMPUR
Kahvaltı sonrası, havaalanına transfer ve Kuala Lumpur'a uçuş. Saat 15:40'da Kuala Lumpur'a varışı takiben, şehir merkezindeki otelimize transfer. otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

10.gün / Cuma: KUALA LUMPUR
Kahvaltı sonrası Kuala Lumpur şehir turu. Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, Dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan muhteşem şehir görüntüsü bulunmakta.  Daha sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

cebu, boracay, manila

11.gün / Cumartesi: KUALA LUMPUR
Kahvaltı sonrası, öğlen otelden çıkış işlemleri. Gece 23:00'e kadar serbest zaman. Gece 23:00'de Havaalanına transfer.

12.gün / Pazar: KUALA LUMPUR - DOHA - İSTANBUL
QR 621 ile saat 02:30'da Doha'ya hareket. Saat 05:20'de Doha'ya varış. Saat 07:45'de QR 480 ile İstanbul'a hareket. Türkiye saatiyle sabah 11:25'de İstanbul’a varış.

TUR FİYATI (Euro): 5 yıldız Deluxe hotellerde iki kişilik odada kişi başı konaklama
Tur Bedeli
Euro
Tek kişi farkı (single supplement)
Euro

Kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerli olacaktır.

Tur fiyatına dahil olan servisler
Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Cebu Shangri La Hotel, Boracay Fridays Resort, Manila Makati Shangri La Hotel ve Kuala Lumpur Mutiara Crowne Plaza oda kahvaltı konaklama
Filipinler ve Malezya ve ’deki tüm havaalanı-otel-havaalanı transferleri
Tur programında bulunan Cebu, Manila ve Kuala Lumpur şehir turları.
Lokal rehberlik hizmetleri 
30.000 Euro limitli seyahat sigortası paketi
Havaalanı hizmetleri ve alan vergileri

Tur fiyatına dahil olmayan servisler
T.C. tarafından alınan Yurtdışı çıkış ücreti (15 TL)
Her türlü kişisel harcamalar, extra turlar, rehber/şoför bahşişleri
Extra turlar, rehber/şoför bahşişleri

 

Tur maliyet hesaplamasında, uçak bilet maliyeti, K sınıf üzerinden hesaplanmıştır. Rezervasyonunuzu yaptırdığınız aşamada, eğer uçakta K sınıfı yerler dolmuş ise,  tarafınıza farklı sınıfta rezervasyon yapılır ve aradaki oluşan fiyat farkı hakkında kesin rezervasyonunuz yapılmadan önce bilgilendirilirsiniz.
Yurtdışı çıkışı yapacağınız tarih itibariyle pasaportunuzun minimum 6 aylık geçerlilik süresi olmalıdır.
Filipinler girişte 21 günlük vize vermektedir.
Malezya’ya vize yoktur.
HACC
Suudi
Arabistan
Vize
formula, f1 malezya
umre turları, umre rogramları, umre fiyatları